Keywords z prezentacjami o pracy w gamedevie

seria prezentacji multimedialnych (75')
AUTORZY:   Christian Peña, Nicolás Castillo Pascual, Szymon Cipielewski, Katarzyna Maria Sitko
25.09 PT 20.30 facebook, youtube WSTĘP WOLNY
Wśród wydarzeń towarzyszących festiwalowi znajdziemy kilka warsztatowych prezentacji od ziomeczków z Keywords Studios. Quality Assurance, Player Support, lokalizacja, i wiele innych – tym zajmują się na co dzień, wspierając branżę gamedev. Co więcej: jedna z ich placówek znajduje się w Katowicach i od lat goszczą na Arsie. Tym razem posłuchamy m.in.: o roli Player Supportu w relacjach z graczami i graczkami, czy pracy w międzynarodowym środowisku.

Utrzymanie graczy w grze
Prelegenci: Christian Peña, Nicolás Castillo Pascual

Czyli jak ważna jest empatia Player Supportu i rola Customer Care w branży gier wideo. Są to bowiem złożone formy oprogramowania, przepełnione emocjami i będące w ciągłym rozwoju. W tym kontekście, gracze muszą być ograniczani i prowadzeni, aby mogli cieszyć się najwyższą jakością gier. W tym miejscu pojawia się Player Support (ang. wsparcie gracza). Podczas warsztatów omówiona zostanie rola Player Supportu w branży gier wideo.

Prezentacja w języku angielskim.

Ustalanie procesów obsługi klienta
Prelegent: Szymon Cipielewski

Wydałeś swój produkt na rynek, osiągnął sukces, ale co teraz? Oto krótkie wprowadzenie do tego, jak skonfigurować dział supportu i nie zwariować.

Prezentacja w języku polskim.

Podróż dookoła świata biznesu: kodeks etyczny i standardy zachowań w różnych krajach
Prelegentka: Katarzyna Maria Sitko

Jak przetrwać w wielokulturowym środowisku biznesowym? Co robić, a czego się wystrzegać podczas rozmowy z klientami, menedżerami, współpracownikami, którzy pochodzą z różnych środowisk. Krótka prezentacja na temat najczęstszych błędów w rozmowie z ludźmi z różnych krajów i kultur.

Prezentacja w języku angielskim.

Christian Peña

Hej, tu Christian! Jestem studentem informatyki, początkującym programistą i pasjonatem gier wideo. Dołączyłem do zespołu pomocy technicznej Keywords Studios w Katowicach dwa lata temu i od tego czasu zabawa nigdy się nie kończy!

Nicolás Castillo Pascual

Jestem zapalonym graczem i starszym specjalistą ds. Player Supportu. Chcę dowiedzieć się jak najwięcej o branży gier wideo oraz o tym, jak zapewnić najlepszą możliwą rozgrywkę, abyśmy – Ty i ja – mogli dobrze się bawić grając w nasze ulubione tytuły.

Szymon Cipielewski

Gracz od zawsze, pracujący w branży od 2006 roku. Przez lata robił różne rzeczy, ucząc się, jak zmieniał się biznes. Obecnie Kierownik Projektu Wsparcia Gracza w Keywords Studios w Katowicach.

Katarzyna Maria Sitko

Wychowała się w Niemczech, przeprowadziła do Polski, a następnie spędziła 10 lat na Tajwanie. Zaprzyjaźniła się z ludźmi z całego świata i od 2008 roku pracuje w międzynarodowych firmach.Jej pasje to: ludzie i rozwiązywanie ich problemów; psy – uratowała ponad 10 psiaków; czekolada – może pominąć obiad na rzecz tabliczki Milki; Harley Davidson – to nie tylko jazda na motorze, to sposób na życie..